Príležitosť navštíviť pôvodné divoké zákutia nádhernej a jedinečnej divočiny a karpatskej fauny a flóry! Rýchlo miznúce Karpaty ukrývajú pôvodné mnoho stáročné prírodné bohatstvo, nateraz ešte dostupné. Ponúkame sprievod, sprievodné slovo a tlmočenie.

Skalné okná, stovky druhov vzácnych druhov vtáctva, zvierat, rastlín, tiesňavy, pozorovanie divo žijúcich zvierat. Divočina, ktorú v ostatných kútoch Európy už nenájdete. To všetko s komentárom o neobyčajnej histórii kraja už spred nášho letopočtu až podnes, jednotlivých druhoch fauny a flóry, jaskyniach, skalných útvaroch, baniach, udalostiach, ktoré sa navždy zapísali do dejín lokality, Slovenska i Európy.

Historické pamiatky nevyčísliteľnej ceny, zbojnícka a vojnová minulosť, neuveriteľné, no skutočné udalosti a príhody, ktoré prináša iba život v pravej divočine.

 

 

My a naši lesní priatelia vás srdečne pozývame na potulky strhujúcou históriou, očarujúcimi zákutiami a fascinujúcimi životnými príbehmi každého obyvateľa karpatskej divočiny. Spoznajte pohorie Branisko s fundovaným sprievodcom a znalcom miestnej histórie, geológie, fauny i flóry!

Ja a moji lesní priatelia sa na vás veľmi tešíme

 

Vaši rangeri

 

Dušan a Stano

 

SEE THE ENGLISH VERSION

Naši užívatelia

Mojím cieľom je potešiť a naplniť očakávania tých, ktorí v prírode a histórii kraja nachádzajú očarenie a túžia spoznať viac a hlbšie, než mohli doposiaľ.