Mgr. DUŠAN GUMAN – hlavný garant ponuky

Moje meno je Dušan. Pri návštevách hôr a stretnutiach s odborníkmi v oblasti histórie, zoológie, geológie a ďalších disciplín som v tomto geoturistickom regióne ako aj v okolí krajského mesta Prešov spoznal mnoho fascinujúcich historických, kultúrnych a prírodných vzácností. Každá potulka krajinou bola zároveň obohatená nevšednými zážitkami, o ktoré sa rád podelím a som presvedčený, že spoločne zažijeme ďalšie. Bližšie o objednávke sprievodu, exkurzie, výpravy, či prezentácie nájdete v časti „Praktické informácie“.

 

Ing. Stanislav Sendek

Moje meno je Stanislav. Ponúkam dlhoročné skúsenosti v oblasti prekladateľstva a tlmočníctva v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku (rôzne recipročné kombinácie). Sčasti ovládam aj francúzštinu. Doposiaľ som preložil niekoľko odborných titulov z oblasti histórie, medicíny, ekonomiky, stavebného inžinierstva, ako aj iných odborných impaktovaných a recenzovaných článkov z oblasti ekonomických, sociálnych a filozofických disciplín.

Vo voľnom čase sa zaoberám zberom liečivých bylín a históriou regiónu. Rád navštevujem slovenské národné parky a mám skúsenosti s rangerskou (sprievodcovskou) službou v blízkom Národnom parku Slovenský raj a Národnom parku Pieniny na slovensko-poľskom pohraničí.

 

Mgr. František Sendek

Moje meno je František a už niekoľko rokov sa venujem fotografovaniu. Moje fotoalbumy zachytávajú desiatky rôznych slávností a slávnostných príležitostí: svadby, promočné a univerzitné slávnosti, či fotografie prírodných úkazov a historických pamiatok. Rád vám predvediem terénnu prácu fotografa a pripravím fotoalbum z vašej výpravy.

 

SEE THE ENGLISH VERSION